I sulen 1 milion bletë, kinezi qetësisht pi cigare! (Video)
10:02 | 26 Maj 2015

Një bletërritës kinez ka thyer një rekord të ti Guinness këtë të hënë, teksa e la veten të mbulohej nga 1 milionë bletë.

i-sulen-1-milion-euml-blet-euml-kinezi-qet-euml-sisht-pi-cigare-video_hd Për të një milionë bletët nuk ishin aspak shqetësim. Madje ai ka pirë dhe një cigare qetësisht, transmeton Telegrafi. Gao Bingguo, 55-vjeç vendosi rekord të ri botëror pasi i mbijetoi rrethimit nga insektetet masive. Gao u pickua dymijë herë, por nuk pati probleme. Ai rrit bletë prej 35 vitesh. /Telegrafi/ https://www.youtube.com/watch?v=YAvC2Lxzrng
Françeska Jaçe