I riu shqiptar rrihet brutalisht me shufra hekuri (Video)

0

Një shqiptar është plagosur në Modena të Italisë, orët e vona të mbrëmjes së të shtunës.

Ngjarja, një fragment i së cilës është filmuar me një kamera amatore nga një banor i zonës, ka ndodhur në rrugën “Canaletto”.

Të dashurës së shqiptarit, i cili jeton në zonën ku ndodhi agresioni, i kishin vjedhur biçikletën. Kështu, ai del për një kontroll dhe pikasin një person me biçikletën e së dashurës së tij. Sipas raportimeve të mediave lokale, i kërkon këtij personi (i cili ishte mes një grupi prej 4 apo 5 vetash) që ti kthejë biçikletën.

Por, si përgjigje merr kërcënime dhe fyerje. I frikësuar, shqiptari vrapon, por arrihet nga gripi, të cilët e godasin brutalisht me zinxhirë e shufra hekuri.

Për fat, skena brutale pikaset nga persona të cilët lajmërojnë policinë ndërsa agresorët largohen.

Policia lokale ka nisur hetimet për gjetjen e keqbërësve.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »