I jep fund jetës një i ri nga Nesalca e Bujanocit
15:12 | 15 Prill 2019
Sot në mëngjes disa nga familjarët kan gjetur pa shenja jete Rauf Selimi rreth 30 vjeçar.

Familjarët kan njoftuar Policien e cila ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e Raufit duke e parë trupin e pa jetë të Rauf Selimit të varur në një litar në shtëpin e tij, disa nga banorët të investuar nga mediumi bujanoci.net  i kan thën redaksis tonë se Raufi kishte pasur edhe probleme psiqike më parë por tani pasi ishte kthyer nga Zvicra nuk kan vrejtur ndonjë problem pasi që kishte pasur kontakte të mira me banorët,  i ndjeri kishte vuajtur edhe një denim në shtetin Zvicran e ku pas vuajtëjes së denimit në burgun Zvicran, e kishin dëbuar nga atje ndërsa banorët thonë se nuk kan parë shenja të cilat kishte vuajtur më parë psiqike që dot kishin mundur ta qonin deri tek dhënja fund e jetës së tij.

Ndërsa familjarët kan njoftuar se trupi i pa jetë i Raufit do të varroset pas namazit të akshamit./BujanociNet/

Kejvina Kthella