I ishte refuzuar azili, shqiptari terrorizon Oslon (Video)

0

Një shqiptar ka terrorizuar për disa orë policinë e Oslos, në Norvegji, ku pasi kishte hipur në tarracën e një ndërtese, kërcënonte se do të hidhej, sepse i ishte refuzuar azili në këtë shtet.

shqiptari

Ai pretendon se është në gjakmarrje dhe nëse kthehet në Shqipëri do të mund të vritet.

Mësohet se pas disa orë negociata, shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka pranuar që të zbres nga pallati, nga ku po kërcënonte të hidhej, duke kthyer normalitetin në kryeqytet, pasi e gjithë zona ishte e bllokuar, raporton TCH.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »