I bleu përmes internetit, por nuk mund t’i veshte para prindërve shkaku i një detaji (Foto)

0

Angela Kelly nga Cornwall i Anglisë, ka blerë një parë pizhame të vizatuara me fjolla bore, të cilat do t’i mbante veshur edhe gjatë ditës, derisa ishte duke festuar për fundvit në shtëpinë e prindërve.

Mirëpo, tufat që i kishte pjesa sipërme, i binin në zonën intime dhe jepnin pamje të padëshiruar

“Më dukej vetja si mashkull, me testikuj shumë të mëdhenj. Mirë që i kisha pizhamet e vjetra” ka shkruar Kelly.

Në fotografitë e postuar, shumë blerëse kanë shfaqur të njëjtin problem, megjithëse në përgjithësi janë shprehur me mahi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »