Hidhet në ujë nga një lartësi tepër e madhe, por fundi është… /VIDEO

0

Ryan Szymanski u xhirua në një gurore në Vermont me nofkën “The Grotto” – një vend i quajtur “Meka për kërcime shkëmbore”.

Kërcimi i shkëmbit – i njohur edhe si gërmadha – përfshin ose hedhjen ose zhytjen nga një lartësi në ujë, transmeton lajmi.net.

Mirëpo nga lartësia e madhe e hedhjes në ujë, Szymanski e lëndoi këmbën e tij duke marrë disa qepje.

Tashmë ai është mirë dhe po e merr veten nga ky lendim i rëndë. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »