Hidhet koktel molotovi në shtëpinë e policit shqiptar në Bujanoc

0
bombaDitën e enjte, të datës 11 shtator, në mbrëmje rreth 22 në Bujanoc, në rrugën Branko Radiçeviq pn, një person ende i panjohur ka hedhur “koktel molotovi” në oborrin e shtëpisë së policit Afrim Zahiri (1974).

Ky sulm ka shkaktuar një zjarr të vogël, dhe për fat të mirë të lënduar nuk ka pasë. Policia kishte arritur në vendin e ngjares dhe hetimet po vazhdojnë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »