Het-trik nga Messi, Barcelona "manita" Espanyol-it (Video)
14:48 | 10 Shtator 2017

Barcelona e ka mposhtur me rezultat të thellë 5-0 Espanyolin. Njeriu i ndeshjës ishte ylli argjentinas,Lionel Messi, i cili kompletoi het-trik, ndërsa dy gola tjerë u shënuan nga Pique dhe Suarez.
.
.
.
Aurela Hoxha
S