Het-trik nga Messi, Barcelona “manita” Espanyol-it (Video)

0

Barcelona e ka mposhtur me rezultat të thellë 5-0 Espanyolin.

Njeriu i ndeshjës ishte ylli argjentinas,Lionel Messi, i cili kompletoi het-trik, ndërsa dy gola tjerë u shënuan nga Pique dhe Suarez.

.

.

.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »