‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet
15:59 | 14 Qershor 2018
Alina Boz është aktorja ruso-turko që për shkak të pamjes së saj ajo i lë gojëhapur të gjithë, shkruan ORAinfo. ‘Hazall e cila me rolin e saj u bë shumë e popullarizuar që nga seriali ’Fatet e kryqezuar’.


‘Hazall’ për veç se është aktore ajo talen e ka dhe muzikën, të cilën e do dhe e bënë me shumë qef.

Edhe pse në seria është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme, ajo është shumë e dashur./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S