Harrojeni të gjitha, kaq bukur ështu dukur si maturante vajza e Donika Kadajt

0

Vajza e deputetes Donika Kadaj, Doruntina ka qenë sivjet maturante.

E veshur me fustan të zi, Doruntina duket se ka trashëguar shumëçka të bukur nga nëna.

Jo vetëm kaçurrelet i ka si nëna, pasi që po ta analizosh, Doruntina ka shumë të përbashkëta me deputeten e njohur.

Kujtojmë që Donika është nënë e dy fëmijëve, Dardanit dhe Doruntinës.

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »