Harrojeni kirurgjinë plastike: Ky produkt që e keni në shtëpi ju ndihmon ta zvogëloni hundën

0

Hunda është një nga faktorët kryesorë që ndikojnë në pamjen tonë. Shumë njerëz vuajnë nga kompleksi i një hunde të madhe ose i një hunde të çregullt.

Por, ka një metodë natyrale sesi të zvogëloni hundën duke riparuar elasticitetin e muskujve të butë të saj, pasi dëmtimi i tyre bën që hunda të jetë më  e madhe.Kjo metodë është e thjeshtë në përgatitje dhe ju skeni pse të harxhoni një mal me para.

Përbërësit:1 lugë gjelle pastë dhëmbësh1 lugë gjelle xhenxhefil pluhur1 lugë gjelle uthull molle

Përgatitja:Në një tas përzieni të gjithë përbërësit derisa të jetë krijuar një masë homogjene e ngjashme me një pastë. Me ndihmën e një furçe tualeti shpërndajeni pastën mbi të gjithë sipërfaqen e hundës suaj.Maska duhet të qëndrojë 1 orë, më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë. Përdoreni çdo ditë. Rezultatet e para duken që pas 7-10 ditësh.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »