Hapni rrugën po vijnë motrat Vjollca! (Foto)

0

Marina dhe Luana

Në shumicën e rasteve motrat Vjollca janë gjithnjë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Diçka të tillë e shohim edhe SnapChatin e Luanës, ku shfaqet duke i dhënë makinës e sigurisht pasagjere mund të ishte vetëm motra e saj Marina.

Vjollcat

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »