Hapet konkursi për ndarjen e bursave për studentët e komunës së Bujanocit (Dokoment)

0

Konkurs për ndarjen e ndihmës së njëhershme financiare për studentët e komunës së Bujanocit, në studimet Themelore dhe Master për vitin akademik 2017/2018.

Konkursi zgjat duke filluar nga 17.01.2018 dhe mbyllet më 06.02.2018. Fletëparaqitjet dorëzohen në ndërtesën e komunës së Bujanocit, rr. K. Petroviqit, nr. 115, Drejtorinë për shërbime publike, zyrja numër 301, me origjinalin e dokumentacionit të kompletuar .

për më shumë informacione shkruani në

  • driton.rexhepi@bujanovac.rs

Shkarko Dokumentin në këtë link : >> KLIKO KËTU PËR TA SHKARKUAR DOKOMENTIN <<

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »