Hapat e para për themelimin e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc (Video)

0

pd-apn

Në emisionin e RTV Spektrit, së bashku me ish shefin e Kabinetit në komunën e Bujanocit Arbër Pajazitin ishin edhe Vjollca Aliu, koordinatore e Zyres për të rinjë dhe Edmond Isufi, zëvendëskryetar i KKSH-së nga rradhët e Partisë Demokratike ku kanë shpalosë iniciativën për themelimin e Alternativës për ndryshim në Bujanoc.

Për të gjitha rreth kësaj iniciative, ju ftojmë të ndiqni emisionin e plotë:

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »