Hamburger me Nutella, përbërja më e re (Video)

0

Një restorant në qendër të qytetit të Dublinit ka shtuar një hamburger të ri në menynë e mëngjesit.

Hamburgeri në fjalë ka përbërje ‘Nutelle’ dhe është tejet i veçantë.

Çokollata e skuqur ‘Patty’ është shërbyer më pas në mes të një akulloreje, duke i dhënë asaj një strukturë si hamburger  me krem akullore vanilje, luleshtrydhe dhe një spërkatje të sheqer kremit.

Menyja e mëngjesit nis me këtë hamburger dhe shërbehet deri në orën 14:30.

Por një hamburger nuk është i vetmi në menynë e atyre që duanë ëmblën.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »