Guardiola zgjedh formacionin e ëndrrave, a është Ibra aty?

0

Trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola, ka zgjedhur formacionin e tij të ëndrrave, me lojtarët që ka stërvitur.

fotoNë këtë formacion, Guardiola ka zgjedhur mes Bayern Muchen dhe Barcelonës.

Portier: Manuel Neuer

Mbrojtës: Philipp Lahm, Carles Puyol, Erik Abidal, David Alaba

Mesfushorë: Bastian Schweinsteiger, Andres Iniesta, Xavi

Sulmues: Lionel Messi, Arjen Robben, Samuel Eto’o

Në këtë formacion, kanë mbetur jashtë edhe shumë yje që ka stërvitur Guardiola. Ribery, Ibrahimovic, e disa të tjerë./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com