Guardiola, “mbreti” i dekadës së fundit

0

Për trajnerin spanjoll, ky ishte titulli i 23-të në dekadën e fundit.

Guardiola është trajneri me më së shumti tituj të fituar në dekadën e fundit, madje bindshëm para vendit të dytë.

Trajneri i Cityt ka lënë pas Laurent Blanc që numëron 15 tituj, dhe Jose Mourinhon me 13 tituj.

Lista e trajnerëve me më së shumti tituj në dekadën e fundit./Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »