Gruaja gjermane 65 vjeçare ka lindur katërnjakë (Foto)
10:02 | 23 Maj 2015

Një grua e moshës 65 vjeçare tani është nënë e 17 fëmijëve, pasi ka lindur katërnjakë. Annegret Raunigk ka shtuar në familjen e saj tre djem dhe një vajzë, në një lindje të parakohshme të martën në Berlin, kanë raportuar mediat gjermane. Katër bebet kanë ardhur në jetë nga një operacion cezarian, pas 26 javë në barkun e nënës së tyre. Ata janë pagëzuar me emrat, Neeta, Dries, Bence dhe Fjonn, raporton RTL, transmeton lajmi.net.
Françeska Jaçe