Greva e policisë shkakton kolona të Dheu i Bardh (foto)

0

Greva e filluar të premtën nga policia e Sërbisë po shkakton kolona në të dyja anët e kufirit te Dheu i Bardh, kështu që automjetet duhet të presin deri në gjysëm ore për të kaluar kufirin.

3

BujanociNet sot ka vizituar këtë vendkalim kufitarë për ta verifikuar këtë çështje dhe ka konstatuar se greva e policisë është arsyeja kryesore e shkaktimit të kolonës./BujanociNet/

1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »