Gratë shqiptare asesi nuk i duan vjehrrat, kaq shumë ua ngushtojnë rrugën (Foto)

0

Debate nga më të ndryshmet në grupe të hapura ose të mbyllura në rrjetet sociale.

“Vjehrra e keqe e lë djalin pa nuse e fëmijen pa nënë e babë”, shikoni se si e komentojnë ato këtë foto.

Ka nga ato që mbrojnë pozitën e vjehrrës, por ka edhe nga ato që ua urojnë më të keqën në këtë botë dhe në botën tjetër.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »