Graniti sot ka ndërruar jetë, shpresa e familjes për ta shëruar djalin u shua

1

Edhe përkundër pëpjekjeve të shumta të mjekëve dhe familjarëve, Graniti 11 vjeqarë, nga komuna e Gjilanit sot ka ndërruar jetë në spitalin shtetërorë të pediatrisë në Shqipëri.

11106297_682611815194353_1214153556_n

Shpresa e prindërve të Granitit për ta shaëruar birin e tyre u shua, ata tashmë nuk kanë asnjë kërkesë, sepse Graniti më nuk ka asnjë dhimbje, ai sot iu bashkua jetës së përtejme dhe të gjitha dhimbjet i pushuan. Lajmin tragjik për vdekjen e Granitit e kanë konfirmuar familjarët. BujanociNet dje pasi kishte marrë lajmin për ta ndihmuar Granitin, e ka publikuar menjëherë dhe brenda një periudhë shumë të shkurtë një numër i konsiderueshëm i lexuesve nga të gjitha anët e globit janë interesuar për ta ndihmuar./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

1 Koment

  1. Qa ka pas mmmar loqkaj vogel zoti ne xhenet .efamiljes zoti ja flladit zemren

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »