Gold Ag publikon këngën “Omëlsina” (Video)

0

Gold Ag ka publikuar këngën e tij më të re. 

Bëhet fjalë për këngën me titull “Omëlsina”, shkruan Indeksonline.

Kjo këngë ka ardhë e realizuar së bashku me videoklip.

Ky projekt është punuar nga ‘DeVox’ dhe klipi është punuar nga Imagine.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »