Gold Ag falet me nënën (Foto)

0

Reperi Arian Agushi që njihet si Gold Ag, ka postuar një fotografi me në profilin e tij në Instagram.

gold-ag-690x382

Ai shihet duke u falur bashkë me nënën, gjë që këngëtari e bënë tash e sa vite.

Gold Ag njihet edhe per këngët e tij për fenë, ku edhe në fillim të muajit të Ramazanit ka lansuar një këngë dhe klip të punuar në Mekë, Arabi.

Në foton e postuar këngëtari kishe shkruajtur: “Nanë e birë, namazi i natës”.

Gold AG

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »