Godet “i madhi” Vali Corleone (Foto)

0

“I pakrahasueshmi”, “mbreti absolut” shqiptar nga Sicilia, Vali Corleone, ka goditur sërish.

arrestohet-princ-vali-corleone-hd

Se ai është i madh s’ka dyshime, por tash nivelin e tij mbretëror ai e ka shprehur në faqen e tij në Facebook.

Ai thotë në mesazhin e tij se “i hypë” e i zhdrypë të gjitha femrat, dhe se nuk do të ketë më kurrë si ai, e as që ka pasur ndonëherë.

Në fund ai përmend se mesazhi që do lexoni më poshtë shkon për ata që ai i konsideron teprica.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »