Gjystja promovon vajzën e saj joshëse (Foto)

0

A thua është kjo motra e Gjystes? Në fakt është vajza e saj Rozana e cila tashmë ka mbushur 17 vjeçe.

vajza 1As vetë Gjyste Vulaj nuk mund ta besojë se kjo që shihni në foto është në të vërtetë vajza dhe jo motra e saj, transmeton Telegrafi.

vajza 2

Këngëtarja nga Mali i Zi ditë më parë ka postuar një status në Facebook së bashku me nëntë fotografi të vajzës së saj, Rozana.

“Motra imeee:))))”, shkruan fillimisht Gjystja sipër fotografive të vajzës., para se të tregojë se kjo është “shakaaaa”.

“Vajza ime Roziii /17th birthday/”, vijon statusi i këngëtares.

Edhe pse ende e re, Roziii duket se po shkon rrugës së të ëmës, pasi shfaqet super-e nxehtë në fotografitë e postuara nga nëna e saj. /Telegrafi/

vajza 3

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »