Gjyste Vulaj publikon këngën “Maximum” (Video)

0

Këngëtarja Gjyste Vulaj sot ka publikuar këngën e re me videoklip.

gjyste

Kënga është një këngë ritmike dhe shumë verore.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe në formë ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë me një stil të veçantë.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »