Gjyste Vulaj publikon këngën “Maximum” (Video)

0

Këngëtarja Gjyste Vulaj sot ka publikuar këngën e re me videoklip.

gjyste

Kënga është një këngë ritmike dhe shumë verore.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe në formë ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë me një stil të veçantë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com