Gjyqtarët kosovarë shkruajnë historinë

0

Genc Nuzaj dhe dy asistentët e tij Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj kanë shkruar historinë e arbitrave kosovarë.

Për herë të parë gjyqtarët marrin pjesë në një ndeshje ndërkombëtare. Kosovarët sapo kanë dhënë shenjë për fillimin e ndeshjes Turqi – Moldavi./IndeksOnline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »