Gjynah … Rike Roçin e lë i dashuri biznesmen (Foto)

0

Bukuroshja shqiptare, Rike Roçi vajza me forma super bombastike duket se i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj biznesmen. Pas zërave se ajo ishte në një lidhje me një futbollist, Rikja ka pohuar se është në një lidhje me një njeri që i përket botës së biznesit.

Madje bukuroshja shqiptare që jeton në shtetin fqinj të Italisë ka përjetuar me të dashurin e saj një Shën Valentin përrallash në Disney Land. Por duket se kësaj lidhej i ka ardhur fundi. Rike ka postuar në Insatagram  këngën e Noizyt.

“A të kujtohen ndopak momentet kur ishim bashkë dhe thoshim kurrë skena me u nda”, – dëgjohet në postimin e saj. Ndërkohë mbi këtë postim Rike ka vendosur një ikonë të dëshpëruar.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »