Gjykata serbe tre ditë ultimatum Jonuz Musliut, për të vuajtur 40 ditë burg (Foto)

0

Gjykata në Beograd përmes një letëre ka njoftuar kryetarin e këshillit kombëtarë z.Jonuz Musliu se ka ultimatum që brenda 3 ditëve të paguaj gjobën prej 40.000,oo dinarë, ose duhet të vuaj 3 ditë burg për të shlyer gjobën nga shteti Serbë.

Këtë gjobë kreu i LPD-së z. Musliu për BujanociNet e ka quajtur si skandaloze dhe të padrejtë duke i bërë presion kryetarit të LPD-së dhe vetë partisë së z. Musliu, kryetari i KKSh-së ka cituar për BujanociNet se nesër do të njoftoj më gjërësisht lidhur me gjobën e shqiptaru nga gjykata në Beograd./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »