Gjira e tregon një realitet të hidhur për ata që po i “përqeshin” mërgimtarët (Foto)

0

Tash e sa ditë është hapur një ‘diskutim’ në rrjetet sociale sa i përket mërgimtarëve.

Dallimi i formës së jetës, veturat e shtrenjta, e “shitja” e të qenit “boss” ka shkaktuar një mori polemikash mes vendasëve dhe atyre nga disapora, shkruan lajmi.net

Mirëpo, këngëtarja nga Kosova e që jeton në Gjermani, Gjira, i ka dy fjalët për qytetarët kritikues!

Përmes një fotoje të hedhur në Facebook ku shihet një pjesë e Prishtinës, ajo ka thënë se Prishtina është një qytet ku i përqeshin “shacat” dhe vend nga i cili kanë dëshirë të largohen të gjithë e të dalin jashtë Kosovës për të jetuar.

Në fakt, ky është një realitet i hidhur, që e do pothuajse çdo i dyti kosovar!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »