Gjindet fluturakja e famshme në Serbi

0
Lajmi i fundit që vjen nga Serbia thotë se është gjendur fluturakja që “kalli” serbët në ndeshjen Serbi-Shqipëri.
Fluturakja që valoi flamurin e Shqipëriësë Etnike është gjendur në qytetin serb, Panqeva.
Poashtu një person është arrestuar për këtë rast dhe ndodhet në polici. Ai thuhet se është tifoz i Ylli të Kuq nga Beogradi./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »