Gjilani nesër hap Zyrën për Luginën e Preshevës

0
Hapja e Zyrës për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc, vije si premtim i kryetarit të Komunës, Lutfi Haziri, ka rëndësi të madhe për shqiptarët e Luginës së Preshevës, njoftohet nga gabineti i kryetarit Haziri./BujanociNet/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »