Gjiko, Lumi B e Ledri publikojnë “Shtrejt” (Video)

0

Tre reperët e njohur Gjiko, Lumi B dhe Ledri Vula kanë publikuar projektin më të ri.

“Shtrejt” titullohet kënga e re, e krijuar nga produksioni i Big Bang.

Për ‘beat’-in është kujdesur “CashMoneyAP”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »