Gjiko, Lumi B e Ledri publikojnë “Shtrejt” (Video)
14:52 | 25 Dhjetor 2017

Tre reperët e njohur Gjiko, Lumi B dhe Ledri Vula kanë publikuar projektin më të ri.

“Shtrejt” titullohet kënga e re, e krijuar nga produksioni i Big Bang. Për 'beat'-in është kujdesur “CashMoneyAP”.

Samanta Karavella