Gjendet një foshnjë në kazanin e mbeturinave, policia e çon në maternitet

0

Një foshnje është gjetur e braktisur në një kazan mbeturinash. Policia e Tiranës bën me dije se “më datë 02.12.2015, në Yzberisht, rruga “Tre Dëshmorët “, në një kazan plehrash është gjetur një foshnjë, e cila i është transportuar menjëherë për në spital”.

foshnja

Foshnja është shoqëruar te materniteti “Koço Glozheni”,te Brryli për të marrë ndihmën e parë. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit që ka braktisur foshnjën.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »