Gjendet i vdekur një person në Novosell të Kamenicës

0

Sot në orët e paraditës mes fshatrave Novosellë dhe Katushnicë të komunës së Kamnenicës është gjetur i vdekur një person i moshuar.

pl

Siq ka mësuar BujanociNet nga dëshmitarët okularë, rastin në policie kanë lajmëruar kalimtarë të rastit të cilët personin i cili dyshohet se është nga fshati Novosellë e kanë gjetur pa shenja jete. Pas njoftimit të policisë dhe ndihmës së shpejtë është konstatuar se personi është i vdekur dhe trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion, ndersa pritet deklarata e policia pas procedurës mjekoligjore./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »