Gjelbrim Taipi ka shkëputur kontratën me FC Wil

0

Sot edhe zyrtarisht me FC Wil, ka shkëputur kontraten me marreveshje te dy anshme, Taipi është ankuar se ka kaluar 4muajt e Fundit me te veshtir ne karrieren e tij.

Taipi ka njoftuar se menagjerët e tij jan në kontakte me disa ekipe për transferimin e tij dhe shum shpejt dot njoftohemi me transferin e tij të rij./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »