Gjashtë fëmijë të vdekur në brigjet e Turqisë
10:14 | 08 Dhjetor 2015
Të paktën gjashtë fëmijë kanë vdekur dhe tetë persona të tjerë u shpëtuan të martën pasi një varkë me emigrant u përmbys pranë brigjeve perëndimore të Turqisë, afër qytetit të Izmirit. foto4 Rojet bregdetare i janë përgjigjur një sinjali për fatkeqësi në mesnatën e së hënës, dhe menjëherë kanë filluar kërkimet për trupat e pajetë,transmeotn Klan Kosova.

Alesia Bami