Gjashtë fëmijë të vdekur në brigjet e Turqisë

0

Të paktën gjashtë fëmijë kanë vdekur dhe tetë persona të tjerë u shpëtuan të martën pasi një varkë me emigrant u përmbys pranë brigjeve perëndimore të Turqisë, afër qytetit të Izmirit.

foto4

Rojet bregdetare i janë përgjigjur një sinjali për fatkeqësi në mesnatën e së hënës, dhe menjëherë kanë filluar kërkimet për trupat e pajetë,transmeotn Klan Kosova.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »