Gishtrinjët e këmbës tregojn prejardhjen ton!

0

Shkenctarët kan analizuar prejardhëjen e lashtë nëpërmjet gishtrinjëve të këmbës.

Vlersim shkencorShkenctarët kan kryer një studim të thellë mbi rradhitjen e gishtrinjëve të këmbës dhe si përfundim kan arritur ti kapin vetëm pesë rradhitje të gishtrinjëve të këmbës./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »