Ghetto Geasy sjell “Birthday” (Video)
14:51 | 04 Nentor 2017
Këngëtari Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, sot ka lansuar këngën e tij të re. Këngën e ka titulluar “Birthday”, “Ditëlindja”, ndërsa klipi është realizuar nga “EnterMedia”. Teksti dhe melodia janë punuar nga Baba Stars, ndërsa producent është Irkenc Hyka.

Nevina Shtylla