Ghetto Geasy sjell “Birthday” (Video)

0

Këngëtari Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, sot ka lansuar këngën e tij të re.

Këngën e ka titulluar “Birthday”, “Ditëlindja”, ndërsa klipi është realizuar nga “EnterMedia”.

Teksti dhe melodia janë punuar nga Baba Stars, ndërsa producent është Irkenc Hyka.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »