Gëzuar Fitër Bajramin!

0

Me shpresën që ky Ramazan që kaloi të na ketë sjellë më shumë dashuri, mirëkuptim dhe tolerancë në mesin tonë, uroj me zemër për të gjithë: Zoti pranoftë sakrificat tona gjatë këtij muaji e na bëfte njerëz më të mirë se një vit më parë.
Dashuri, mirësi dhe ditë më të lumtura sjelltë për të gjithë ne!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »