Getoar Selimi do të bëhet pishman kur t’i sheh këto foto të ish të fejuarës

0

Fjala është për Florenta Islamin vajzën e cila veç po zbukurohet  e Geti mund edhe të bëhet xheloz që më nuk është e tij, shkruan lajmi.net

Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjete sociale, Florenta duket shumë simpatike ndërsa fatin ta ketë në duar sot e ka basketbollisti Dardan Berisha.

Lidhja e saj me Getin ishte e gjatë por tashmë gjithçka ka marrë fund dhe dyshja i kanë ndarë rrugët ani pse deri vonë ajo mbante gjurmët e Getit, fotot që ia kishte realizuar ai nëpër Barcelonë./Lajmi.net/

Geti i çon të gjitha të dashurat në të njëjtin vend (Foto/Video)

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »