Geti “nuk ngopet” dashuri ndaj Marinës!

0

Getoar Selimi është një bashkëshort i lumtur, me një grua të suksesshme. Pak muaj më parë ai i dha fund beqarisë me prezantuesen, Marina Vjollca.

Dhe, teksa besohet se ai e shtyu Marinën të shkojë një hap para në karrierë duke ndërprerë angazhimin në emisionin sportiv, për të realizuar një format tjetër në Klan, duket se vetë ai po e shijon kohën duke shikuar gruan e tij, skruan Shekulli.

Geti ka bërë një postim në Instagram, ku shfaqet duke e shikuar Marinën në televizion. “Pjesa ime me e bukur”, ka shkruar Geti në postimin e tij ku shihet Marina duke drejtuar emisionin. Marina prej kohësh ka nisur të realizojë emisionin “C’est La Vie”.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com