Geti “nuk ngopet” dashuri ndaj Marinës!

0

Getoar Selimi është një bashkëshort i lumtur, me një grua të suksesshme. Pak muaj më parë ai i dha fund beqarisë me prezantuesen, Marina Vjollca.

Dhe, teksa besohet se ai e shtyu Marinën të shkojë një hap para në karrierë duke ndërprerë angazhimin në emisionin sportiv, për të realizuar një format tjetër në Klan, duket se vetë ai po e shijon kohën duke shikuar gruan e tij, skruan Shekulli.

Geti ka bërë një postim në Instagram, ku shfaqet duke e shikuar Marinën në televizion. “Pjesa ime me e bukur”, ka shkruar Geti në postimin e tij ku shihet Marina duke drejtuar emisionin. Marina prej kohësh ka nisur të realizojë emisionin “C’est La Vie”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »