Geti e quan Marinën “gruaja ime” (Foto)

0

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të famshme të skenës shqiptare.

 Është raportuar se ata do ta dërgojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër, mirëpo kjo akoma nuk ka ndodhur.
Getuar Selimi "Geti" dhe “gruaja” e tij e bukur Marina Vjollca

Getuar Selimi “Geti” dhe “gruaja” e tij e bukur Marina Vjollca

Sidoqoftë, në një fotografi të postuar në Instagram, ku ata kanë pozuar bashkë, reperi e ka quajtur prezantuesen “grua”.

“Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”, ka shkruar Geti në përshkrim. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »