Genta synon çmimin e parë me çdo kusht

0

Pas 10 viteve i është kthyer festivalit shqiptar ‘Kënga Magjike’. Edhe kësaj here, këngëtarja Genta Ismaili, me çdo kusht po tenton që përsëri ta rrëmbej çmimin kryesor.

GemtaAjo me një përkushtim shumë të madh ka punuar në këngën dhe këtë përkushtim po e vazhdon edhe më performancën që do e sjellë gjatë interpretimit, transmeton Tribuna.

Këtë gjë e ka konfirmuar ajo nëpërmjet postimit të një fotografie në rrjetin social ‘Facebook’ ku shihej se ishte duke ushtruar hapa të vallëzimit ashtu siç ajo di të bëjë gjithmonë.

“Në përgatitje për një super performancë në Këngën Magjike 2014” ishte shkrimi që ajo e kishte lënë brenda fotos.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »