Genta publikon këngën “A je gati” (video)

0

Këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar këngën e shumëpritur “A je gati” që vjen si bashkëpunim me reperin 2Ton.

Genta

Kënga “A je gati” është paralajmëruar qysh kohë më parë, por tani ajo ka lansuar këngën e saj më të re në emisionin Express të KTV-së.

Bashkëpunimi fillimisht do të vijë si tekst video në Youtube, këngë kjo e prodhuar nga Zzap&Chris dhe e shkruar nga BimBimma e 2 Ton.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »