Genta publikon këngën “A je gati” (video)
09:58 | 06 Mars 2015

Këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar këngën e shumëpritur “A je gati” që vjen si bashkëpunim me reperin 2Ton.

Genta Kënga “A je gati” është paralajmëruar qysh kohë më parë, por tani ajo ka lansuar këngën e saj më të re në emisionin Express të KTV-së. Bashkëpunimi fillimisht do të vijë si tekst video në Youtube, këngë kjo e prodhuar nga Zzap&Chris dhe e shkruar nga BimBimma e 2 Ton. https://www.youtube.com/watch?v=3MISpdibH-g
Françeska Jaçe