Genta Ismajli “single” dhe “happy”

0

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditë të mira afër familjes së saj në ShBA.

Genta1

Ismajli, po e ruan me shumë modesti jetën e saj private, derisa nuk dëshiron që të prononcohet rreth asaj nëse ka takuar ende shpirtin binjak ose jo, transmeton Indeksonline.

Fotot e postuar në rrjetet sociale, nga ana e saj, tregojnë se ajo është “happy”, pa marrë parasysh statusin, nëse është ende beqare ose jo./Indeksonline/

Genta2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »