Genta Ismajli “provokon” duke zbërthyer këmishën (Foto)

0

Genta Ismajli për një kohë të gjatë ishte në qendër të vëmendjes së mediave për muzikën dhe pamjën e saj por më vonë duket se një interesim i tillë u venitë.

Genta ngurroi të publikoj shumë projekte dhe të jetë aktive si në fillim të karrierës së saj për tu rikthyer tash vonë me disa këngë të reja.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në “Insta Story” në të cilë shihet në aeroport. Por ajo që bie në sy është kmisha e zbërthyer ndoshta edhe me qëllim nga këngëtarja për të ekspozuar gjoksin e saj.

Po ashtu një gjë interesante, i është gjetur një klonë nga Tërnoci, Genta Ismaijlit.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »