Genta dhe ndryshimete saj, një ditë vije bombastike një ditë e tmerrueshme! (Foto)

0

genta1

Këngëtarja Genta Ismajli është ajo e cila kohë pas kohe po zhgënjen fansat e saj më pamje.

Shumë shpesh ndodhë që kjo këngëtare të vije me një pamje e cila mahnit me bukurinë, por shpesh dhe zhgënjyese, shkruan GazetaBlic.

Se ku ndodhët problemi tek e çuditshmja Gentë nuk dihet!

gemta2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »