Gazetari i Supersport befasohet në lidhje direkte (Video)
15:02 | 15 Prill 2018

Kjo i ka ndodhur gazetarit të SuperSport, Erald Kodhelit. Ky i fundit ishte duke i marrë intervistën e zakonshme pas ndeshjes trajnerit të Skënderbeut Ilir Daja, kur era “ndërpret” intervistën dhe përplas tek ta faqet e një gazete.

Era lozinjare e Korçës

A post shared by Erald Kodheli (@eraldkodheli) on

Powered by WPeMatico

Kejvina Kthella