Fytyra misterioze në qiellin e eklipsuar (Foto)

0

Një grua britanike ka kapur një imazh të çuditshëm në qiell teksa fotografonte eklipsin diellit ditën e djeshme.

fytyra-misterioze-n-euml-qiellin-e-eklipsuar-foto_hd

Ashtu siç kanë bërë miliona njerëz dje, edhe Gemma Cowie deshi të kishte një kujtim nga eklipsi, por vetëm pasi i pa fotot që kishte kapur, ajo shqoi imazhin e një fytyre (ose dy) mes reve.

“Nuk është se isha shumë e impresionuar nga pamja duke qenë se koha e vrenjtur nuk të lejonte të shijoje eklipsin, kështu që i shkrepa fotot thjesht për të parë ç’mund të shihja. Bëra tre shkrepje, dhe kjo ishte e para dhe e vetmja ku shfaqet qartësisht imazhi i një fytyre”, tha Gemma, 40 vjeçe, nga Newscastle tha për ‘Mirror’.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »